Paczka wymiankowa :)

21:50:00

Witam wszystkich cieplutko!
Od razu chciałabym przeprosić tych, którzy czytają mojego bloga, za brak jakichkolwiek recenzji. Ostatnio wzięłam się ostro za naukę i niestety nie mam czasu na nic… Ale obiecuję poprawę!

A w tej notce chciałam się pochwalić tym, co dostałam w kolejnej odsłonie wymianki organizowanej przez Dominikę z Czytelni Dominiki. Tym razem tematem przewodnim była literka A.


Nie mogłam się powstrzymać przed otwarciem, kiedy już paczuszka wylądowała w moich łapkach! Ale muszę przyznać, że była bardzo zmyślnie zapakowana! :D


I oto upragniona zawartość. Książka z serii, którą właśnie zaczęłam.  Lepiej być nie mogło! Do tego herbatka, która już dawno zniknęła, i kilka słodkości, z których zresztą też niewiele zostało ;) Poza tym przepiękne pocztówki i śliczna, czarna zakładka. Sprawdza się idealnie!
I tak całościowo wygląda moja prześliczna paczuszka. Ślicznie dziękuję! I z niecierpliwością czekam na kolejną edycję wymianki! :D

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Jeśli uczestnicy są zadowoleni z wymianki, to organizatorka cieszy się podwójnie ;D I zapraszam do mnie na wiosnę ;))

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeej... cieszę się, że wstrzeliłam się w Twoje gusta :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne! Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś wziąć udział w takiej akcji :)

    OdpowiedzUsuń